Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Кафеварки за котлон |
|
| Culoare | Verde |
| Material | Oţel |
| Capacitate | 0.3 l |
| Sursa de caldura | Ceramica din sticla |
| Numărul de cupe | 6 |
| Înălţime | 21.3 cm |
| Lăţime | 18 cm |
| Lungime | 22.5 cm |
| Garanție | 24 luni |