
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Маслени радиатори |
|
| Χρώμα | Λευκό |
| Λειτουργίες | LED контрол, Eco mode |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Ψηφιακό |
| Αριθμός νευρώσεων | 10 |
| Μέγιστη ισχύς | 400 W |
| Υψος | 90 cm |
| Πλάτος | .53 cm |
| Μήκος | 50 cm |
| Μήκος καλωδίου | 1.34 m |
| Εγγύηση | 24 μήνες |