
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Маслени радиатори |
|
| Culoare | Alb |
| Funcții | LED контрол, Mod ECO |
| Tipul panoului de control | Digital |
| Numărul de coaste | 10 |
| Putere maxima | 400 W |
| Înălţime | 90 cm |
| Lăţime | .53 cm |
| Lungime | 50 cm |
| Lungimea cablului | 1.34 m |
| Garanție | 24 luni |