- -5,00 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Екшън камери |
|
| Χρώμα | Λευκό |
| Διαστάσεις αισθητήρα | 1/1.63" |
| Ανάλυση αισθητήρα | 8 Mpx |
| Ανάλυση βίντεο | UHD 4K |
| Ανάλυση εικόνας | 3840 x 2160 |
| Τύπος κάρτας μνήμης | MicroSD |
| Υψος | 11.9 cm |
| Πλάτος | 7.9 cm |
| Βάθος | 7.9 cm |
| Εγγύηση | 24 μήνες |