- -5,00 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Екшън камери |
|
| Culoare | Alb |
| Dimensiunile senzorului | 1/1.63" |
| Rezoluția senzorului | 8 Mpx |
| Rezoluție video | UHD 4K |
| Rezoluția imaginii | 3840 x 2160 |
| Tip card de memorie | MicroSD |
| Înălţime | 11.9 cm |
| Lăţime | 7.9 cm |
| Adâncime | 7.9 cm |
| Garanție | 24 luni |