- -14,00 €
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Екшън камери |
|
| Χρώμα | Λευκό |
| Διαστάσεις αισθητήρα | F/1.6 |
| Ανάλυση αισθητήρα | 4 Mpx |
| Μορφή | 16:9 |
| Ανάλυση βίντεο | 2.5k |
| Ανάλυση εικόνας | 2560 x 1440 |
| Υψος | 19 cm |
| Πλάτος | 17.8 cm |
| Βάθος | 9.8 cm |
| Εγγύηση | 24 μήνες |