- -14,00 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Екшън камери |
|
| Culoare | Alb |
| Dimensiunile senzorului | F/1.6 |
| Rezoluția senzorului | 4 Mpx |
| Format | 16:9 |
| Rezoluție video | 2.5k |
| Rezoluția imaginii | 2560 x 1440 |
| Înălţime | 19 cm |
| Lăţime | 17.8 cm |
| Adâncime | 9.8 cm |
| Garanție | 24 luni |