- Χωρίς απόθεμα
Функция 2в1. Двойна функционалност (хладилник/фризер)
Бруто вместимост: 220 литра
Общ нетен капацитет: 198 литра
Енергиен клас F
Консумация на енергия: 250 kWh/година
Капацитет на замразяване: 10 кг/24ч
Алуминиев интериор
Бързо замразяване
Ръчно размразяване
Регулируем термостат
Вътрешна температура 0-4°C (функция за охлаждане)/-18-> -24°C (функция за замразяване)
Дренажен отвор
Електронен контролен панел със светодиоди
Колелца за лесно придвижване
Брутни размери: 934 x 570 x 886 мм (ШxДxВ)
Нетни размери: 905 x 545 x 845 мм (ШxДxВ)
Тегло бруто: 35 кг
Тегло нето: 31 кг
Гаранция: 24 месеца
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Функция 2в1. Двойна функционалност (хладилник/фризер)
Бруто вместимост: 220 литра
Общ нетен капацитет: 198 литра
Енергиен клас F
Консумация на енергия: 250 kWh/година
Капацитет на замразяване: 10 кг/24ч
Алуминиев интериор
Бързо замразяване
Ръчно размразяване
Регулируем термостат
Вътрешна температура 0-4°C (функция за охлаждане)/-18-> -24°C (функция за замразяване)
Дренажен отвор
Електронен контролен панел със светодиоди
Колелца за лесно придвижване
Брутни размери: 934 x 570 x 886 мм (ШxДxВ)
Нетни размери: 905 x 545 x 845 мм (ШxДxВ)
Тегло бруто: 35 кг
Тегло нето: 31 кг
Гаранция: 24 месеца
Χαρακτηριστικά
Фризери |
|
| Χρώμα | Λευκό |
| Ενεργειακή κλάση | F |
| Επίπεδο θορύβου | 40 dB |
| Αριθμός θυρών | 1 |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Ανοίγοντας την πόρτα | Κατακόρυφος |
| Ενεργειακή απόδοση σύμφωνα με τους τελευταίους ευρωπαϊκούς κανονισμούς | Class F |
| Σύστημα ψύξης | Στατική |
| Ετήσια κατανάλωση ενέργειας | 245 kWh |
| Σύστημα απόψυξης καταψύκτη | Χειρός |
| Υλικά ράφια | Γυαλί |
| Καθαρός όγκος καταψύκτη | 220 l |
| Υψος | 89.4 cm |
| Πλάτος | 910 mm |
| Βάθος | 54 cm |
| Λειτουργίες | Ρυθμιζόμενος θερμοστάτης |
| Προορίζεται για | Κουζίνα |