- Stoc epuizat
Функция 2в1. Двойна функционалност (хладилник/фризер)
Бруто вместимост: 220 литра
Общ нетен капацитет: 198 литра
Енергиен клас F
Консумация на енергия: 250 kWh/година
Капацитет на замразяване: 10 кг/24ч
Алуминиев интериор
Бързо замразяване
Ръчно размразяване
Регулируем термостат
Вътрешна температура 0-4°C (функция за охлаждане)/-18-> -24°C (функция за замразяване)
Дренажен отвор
Електронен контролен панел със светодиоди
Колелца за лесно придвижване
Брутни размери: 934 x 570 x 886 мм (ШxДxВ)
Нетни размери: 905 x 545 x 845 мм (ШxДxВ)
Тегло бруто: 35 кг
Тегло нето: 31 кг
Гаранция: 24 месеца
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Функция 2в1. Двойна функционалност (хладилник/фризер)
Бруто вместимост: 220 литра
Общ нетен капацитет: 198 литра
Енергиен клас F
Консумация на енергия: 250 kWh/година
Капацитет на замразяване: 10 кг/24ч
Алуминиев интериор
Бързо замразяване
Ръчно размразяване
Регулируем термостат
Вътрешна температура 0-4°C (функция за охлаждане)/-18-> -24°C (функция за замразяване)
Дренажен отвор
Електронен контролен панел със светодиоди
Колелца за лесно придвижване
Брутни размери: 934 x 570 x 886 мм (ШxДxВ)
Нетни размери: 905 x 545 x 845 мм (ШxДxВ)
Тегло бруто: 35 кг
Тегло нето: 31 кг
Гаранция: 24 месеца
Fisa tehnica
Фризери |
|
| Culoare | alb |
| Clasa energetică | F |
| Nivel de zgomot | 40 dB |
| Numărul de uși | 1 |
| Tipul de montare | Standard |
| Deschizând ușa | Vertical |
| Eficiență energetică conform celor mai recente reglementări europene | Clasa F |
| Sistem de rаcire | Static |
| Consumul anual de energie | 245 kWh |
| Sistem de dezghețare a congelatorului | Manual |
| Rafturi materiale | Sticlă |
| Volumul net al congelatorului | 220 l |
| Înălţime | 89.4 cm |
| Lăţime | 910 mm |
| Adâncime | 54 cm |
| Funcții | Termostat reglabil |
| Destinate pentru | Bucătărie |