- -76,69 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Фризери |
|
| Χρώμα | Λευκό |
| Επίπεδο θορύβου | 0 dB |
| Αριθμός θυρών | 1 |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Ενεργειακή απόδοση σύμφωνα με τους τελευταίους ευρωπαϊκούς κανονισμούς | Class C |
| Ψυκτικός παράγοντας | R600a |
| Σύστημα ψύξης | Στατική |
| Ετήσια κατανάλωση ενέργειας | 0 kWh |
| Σύστημα απόψυξης καταψύκτη | Χειρός |
| Αριθμός διαμερισμάτων | 1 |
| Καθαρός όγκος καταψύκτη | 0 l |
| Παραγωγή παγοκύβων / 24 ώρες | 12 Kg |
| Υψος | 29 cm |
| Πλάτος | 25 cm |
| Λειτουργίες | Невибрираща система |