- -76,69 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Фризери |
|
| Culoare | alb |
| Nivel de zgomot | 0 dB |
| Numărul de uși | 1 |
| Tipul de montare | Standard |
| Eficiență energetică conform celor mai recente reglementări europene | Clasa C |
| Agent de răcire | R600a |
| Sistem de rаcire | Static |
| Consumul anual de energie | 0 kWh |
| Sistem de dezghețare a congelatorului | Manual |
| Numărul de compartimente | 1 |
| Volumul net al congelatorului | 0 l |
| Producția de cuburi de gheață / 24h | 12 Kg |
| Înălţime | 29 cm |
| Lăţime | 25 cm |
| Funcții | Un sistem nepriviliat |