- -25,56 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Фризери |
|
| Χρώμα | Λευκό |
| Ενεργειακή κλάση | E |
| Επίπεδο θορύβου | 43 dB |
| Αριθμός θυρών | 1 |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Ανοίγοντας την πόρτα | Οριζόντιο |
| Ενεργειακή απόδοση σύμφωνα με τους τελευταίους ευρωπαϊκούς κανονισμούς | Class E |
| Κλιματική τάξη | SN - N - ST - T |
| Ψυκτικός παράγοντας | R600a |
| Σύστημα ψύξης | Στατική |
| Τάση τροφοδοσίας | 240 V |
| Ετήσια κατανάλωση ενέργειας | 229 kWh |
| Αριθμός συμπιεστών | 1 |
| Αυτονομία χωρίς ρεύμα | 30 h |
| Σύστημα απόψυξης καταψύκτη | Χειρός |
| Αριθμός διαμερισμάτων | 2 |
| Καθαρός όγκος καταψύκτη | 290 l |
| Ικανότητα κατάψυξης / 24 ώρες | 14 Kg |
| Υψος | 84.5 cm |
| Πλάτος | 111.5 cm |
| Βάθος | 70 cm |
| Μήκος καλωδίου | 1.7 m |
| Βάρος | 40 Kg |
| Λειτουργίες | Ηλεκτρονικός έλεγχος, Електронен контрол на температурата |
| Τεχνολογία | SuperFreezing |
| Εγγύηση | 60 μήνες |