- -25,56 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Фризери |
|
| Culoare | alb |
| Clasa energetică | E |
| Nivel de zgomot | 43 dB |
| Numărul de uși | 1 |
| Tipul de montare | Standard |
| Deschizând ușa | Orizontal |
| Eficiență energetică conform celor mai recente reglementări europene | Clasa E |
| Clasa de climă | SN - N - ST - T |
| Agent de răcire | R600a |
| Sistem de rаcire | Static |
| Tensiunea de alimentare | 240 V |
| Consumul anual de energie | 229 kWh |
| Numărul de compresoare | 1 |
| Autonomie fără electricitate | 30 h |
| Sistem de dezghețare a congelatorului | Manual |
| Numărul de compartimente | 2 |
| Volumul net al congelatorului | 290 l |
| Capacitate de congelare / 24h | 14 Kg |
| Înălţime | 84.5 cm |
| Lăţime | 111.5 cm |
| Adâncime | 70 cm |
| Lungimea cablului | 1.7 m |
| Greutate | 40 Kg |
| Funcții | Control electronic, Controlul temperaturii electronice |
| Tehnologii | SuperFreezing |
| Garanție | 60 luni |