- -61,23 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Фризери |
|
| Χρώμα | Ασημένιο |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Ειδική επίστρωση | Inox |
| Ενεργειακή απόδοση σύμφωνα με τους τελευταίους ευρωπαϊκούς κανονισμούς | Class B |
| Κλιματική τάξη | SN - N - ST |
| Ψυκτικός παράγοντας | R600a |
| Σύστημα ψύξης | Στατική |
| Εξουσία | 120 W |
| Τάση τροφοδοσίας | 220 V, 240 V |
| Ετήσια κατανάλωση ενέργειας | 0 kWh |
| Αριθμός συμπιεστών | 1 |
| Σύστημα απόψυξης καταψύκτη | Χειρός |
| Συρτάρι Big Box | 1 |
| Αριθμός διαμερισμάτων | 1 |
| Καθαρός όγκος καταψύκτη | 0 l |
| Παραγωγή παγοκύβων / 24 ώρες | 12 Kg |
| Υψος | 29.5 cm |
| Πλάτος | 22.5 cm |
| Λειτουργίες | Индикатор за количество лед, Индикатор за липса на вода |
| Προορίζεται για | Κουζίνα |
| Εγγύηση | 24 месеца |