- -58,23 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Фризери |
|
| Culoare | Argint |
| Tipul de montare | Standard |
| Acoperire specială | Inox |
| Eficiență energetică conform celor mai recente reglementări europene | Clasa B |
| Clasa de climă | SN - N - ST |
| Agent de răcire | R600a |
| Sistem de rаcire | Static |
| Putere | 120 W |
| Tensiunea de alimentare | 220 V, 240 V |
| Consumul anual de energie | 0 kWh |
| Numărul de compresoare | 1 |
| Sistem de dezghețare a congelatorului | Manual |
| Sertar Big Box | 1 |
| Numărul de compartimente | 1 |
| Volumul net al congelatorului | 0 l |
| Producția de cuburi de gheață / 24h | 12 Kg |
| Înălţime | 29.5 cm |
| Lăţime | 22.5 cm |
| Funcții | Indicator pentru o cantitate de gheață, Indicator pentru lipsa de apă |
| Destinate pentru | Bucătărie |
| Garanție | 24 месеца |