Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Фризери |
|
| Επίπεδο θορύβου | 40 dB |
| Αριθμός θυρών | 1 |
| Ενεργειακή απόδοση σύμφωνα με τους τελευταίους ευρωπαϊκούς κανονισμούς | Class E |
| Κλιματική τάξη | ST |
| Σύστημα ψύξης | Στατική |
| Σύστημα απόψυξης καταψύκτη | Χειρός |
| Αριθμός διαμερισμάτων | 1 |
| Καθαρός όγκος καταψύκτη | 244 l |
| Υψος | 84.5 cm |
| Πλάτος | 101 cm |
| Βάθος | 56.3 cm |
| Εγγύηση | 24 μήνες |