Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Фризери |
|
| Nivel de zgomot | 40 dB |
| Numărul de uși | 1 |
| Eficiență energetică conform celor mai recente reglementări europene | Clasa E |
| Clasa de climă | ST |
| Sistem de rаcire | Static |
| Sistem de dezghețare a congelatorului | Manual |
| Numărul de compartimente | 1 |
| Volumul net al congelatorului | 244 l |
| Înălţime | 84.5 cm |
| Lăţime | 101 cm |
| Adâncime | 56.3 cm |
| Garanție | 24 luni |