(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Фризери |
|
| Χρώμα | Λευκό |
| Επίπεδο θορύβου | 40 dB |
| Ανοίγοντας την πόρτα | Αναστρέψιμες πόρτες |
| Ενεργειακή απόδοση σύμφωνα με τους τελευταίους ευρωπαϊκούς κανονισμούς | Class E |
| Κλιματική τάξη | T/SN |
| Ψυκτικός παράγοντας | R 600a |
| Σύστημα ψύξης | Στατική |
| Ετήσια κατανάλωση ενέργειας | 197 kWh, 197 kWh |
| Σύστημα απόψυξης καταψύκτη | Χειρός |
| Αριθμός διαμερισμάτων | 6 |
| Υψος | 145.5 cm, 145.5 cm |
| Πλάτος | 57.8 cm, 57.8 cm |
| Βάθος | 59.5 cm, 59.5 cm |
| Λειτουργίες | Ηλεκτρονικός έλεγχος, Αντιβακτηριδιακό |
| Εγγύηση | 60 μήνες, 60 μήνες |