(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Фризери |
|
| Culoare | alb |
| Nivel de zgomot | 40 dB |
| Deschizând ușa | Uși reversibile |
| Eficiență energetică conform celor mai recente reglementări europene | Clasa E |
| Clasa de climă | T/SN |
| Agent de răcire | R 600a |
| Sistem de rаcire | Static |
| Consumul anual de energie | 197 kWh, 197 kWh |
| Sistem de dezghețare a congelatorului | Manual |
| Numărul de compartimente | 6 |
| Înălţime | 145.5 cm, 145.5 cm |
| Lăţime | 57.8 cm, 57.8 cm |
| Adâncime | 59.5 cm, 59.5 cm |
| Funcții | Control electronic, Antibacterian |
| Garanție | 60 luni, 60 luni |