- Νέο προϊόν
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Фризери |
|
| Χρώμα | Inox, Μαύρο |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Ειδική επίστρωση | Inox |
| Κλιματική τάξη | ESN/N/ST/T |
| Ψυκτικός παράγοντας | R 600a, Екологичен фреон (CFC-Free) |
| Εξουσία | 145 W |
| Τάση τροφοδοσίας | 240 V |
| Αριθμός συμπιεστών | 1 |
| Αριθμός διαμερισμάτων | 1 |
| Παραγωγή παγοκύβων / 24 ώρες | 15 Kg |
| Υψος | 43 cm |
| Πλάτος | 40 cm |
| Βάθος | 24 cm |
| Μήκος καλωδίου | 1.8 m |
| Βάρος | 11.2 Kg |
| Λειτουργίες | Αυτοκαθαριζόμενο |
| Εγγύηση | 24 μήνες |