- Produs nou
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Фризери |
|
| Culoare | Inox, Negru |
| Tipul de montare | Standard |
| Acoperire specială | Inox |
| Clasa de climă | ESN/N/ST/T |
| Agent de răcire | R 600a, Екологичен фреон (CFC-Free) |
| Putere | 145 W |
| Tensiunea de alimentare | 240 V |
| Numărul de compresoare | 1 |
| Numărul de compartimente | 1 |
| Producția de cuburi de gheață / 24h | 15 Kg |
| Înălţime | 43 cm |
| Lăţime | 40 cm |
| Adâncime | 24 cm |
| Lungimea cablului | 1.8 m |
| Greutate | 11.2 Kg |
| Funcții | Auto-curățare |
| Garanție | 24 luni |