
Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Пречистватели на въздух |
|
| Τύπος εγκατάστασης | Στέκεται μόνο του |
| Χρώμα | Λευκό |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Πακέτο περιεχομένων | 1 x HEPA филтър |
| Λειτουργίες | Χρονοδιακόπτης, Индикатор за смяна на филтъра, Αθόρυβος τρόπος λειτουργίας, Цветен дисплей, Карбонов филтър, Ψηφιακή οθόνη |
| Προορίζεται για | Καθαρισμός |
| Τύπος φίλτρου | HEPA, Ενεργός άνθρακας |
| Επίπεδο θορύβου | 24 dB |
| Μέγιστη ισχύς | 33 W |
| Ροή αέρα | 187 м³/н |
| Βαθμός ταχύτητας | 3 |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Ψηφιακό |
| Προτεινόμενη περιοχή δωματίου | 42 м² |
| Υψος | 36 cm |
| Πλάτος | 22 cm |
| Μήκος | 22 cm |
| Βάρος | 3.4 Kg |
| Εγγύηση | 24 μήνες |