
Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Пречистватели на въздух |
|
| Tipul de instalare | Libertate |
| Culoare | Alb |
| Material | Plastic |
| Pachet de conținut | 1 x HEPA филтър |
| Funcții | Temporizator, Indicator de schimbare a filtrului, Modul liniștit de lucru, Afișaj color, Filtrul de carbon, Ecran digital |
| Destinate pentru | Purificare |
| Tipul filtrului | HEPA, Cărbune activat |
| Nivel de zgomot | 24 dB |
| Putere maxima | 33 W |
| Flux de aer | 187 м³/н |
| Gradul de viteză | 3 |
| Tipul panoului de control | Digital |
| Zona recomandată a camerei | 42 м² |
| Înălţime | 36 cm |
| Lăţime | 22 cm |
| Lungime | 22 cm |
| Greutate | 3.4 Kg |
| Garanție | 24 luni |