- Χωρίς απόθεμα

Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Пречистватели на въздух |
|
| Τύπος εγκατάστασης | Στέκεται μόνο του |
| Χρώμα | Λευκό |
| Λειτουργίες | Χρονοδιακόπτης, Αυτόματη λειτουργία, Κλείδωμα για παιδιά, TRUE HEPA филтър, Осветен дисплей, Индикатор за подмяна на филтъра, Карбонов филтър, Интернет контрол с приложение, Eлиминира неприятните миризми, Ψηφιακή οθόνη |
| Προορίζεται για | Καθαρισμός |
| Τύπος φίλτρου | HEPA, Ενεργός άνθρακας |
| Τάση τροφοδοσίας | 220 V |
| Επίπεδο θορύβου | 24 dB |
| Μέγιστη ισχύς | 26 W |
| Ροή αέρα | 170 м³/н |
| Βαθμός ταχύτητας | 3 |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Ψηφιακό |
| Προτεινόμενη περιοχή δωματίου | 35 m² |
| Υψος | 32 cm |
| Πλάτος | 20.5 cm |
| Μήκος | 20.5 cm |
| Βάρος | 3 Kg |
| Εγγύηση | 24 μήνες |