- Stoc epuizat

Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Пречистватели на въздух |
|
| Tipul de instalare | Libertate |
| Culoare | Alb |
| Funcții | Temporizator, Mod automat, Blocarea copiilor, TRUE HEPA филтър, Afișaj iluminat, Indicatorul de înlocuire a filtrului, Filtrul de carbon, Controlul internetului cu aplicația, Eлиминира неприятните миризми, Ecran digital |
| Destinate pentru | Purificare |
| Tipul filtrului | HEPA, Cărbune activat |
| Tensiunea de alimentare | 220 V |
| Nivel de zgomot | 24 dB |
| Putere maxima | 26 W |
| Flux de aer | 170 м³/н |
| Gradul de viteză | 3 |
| Tipul panoului de control | Digital |
| Zona recomandată a camerei | 35 m² |
| Înălţime | 32 cm |
| Lăţime | 20.5 cm |
| Lungime | 20.5 cm |
| Greutate | 3 Kg |
| Garanție | 24 luni |