- Χωρίς απόθεμα

Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Пречистватели на въздух |
|
| Τύπος εγκατάστασης | Στέκεται μόνο του |
| Χρώμα | Λευκό |
| Λειτουργίες | Χρονοδιακόπτης, Αυτόματη λειτουργία, Индикатор за смяна на филтъра, Нощен режим, Wi-Fi, TRUE HEPA филтър, Κουμπί On/Off, Цветен дисплей, Индикатор за качеството на въздуха, Предфилтър, Заключване, Осветен дисплей, Εύχρηστος, Интернет контрол с приложение, Eлиминира неприятните миризми, Ψηφιακή οθόνη, Лазерни сензори, Лесен за транспортиране |
| Προορίζεται για | Καθαρισμός |
| Τύπος φίλτρου | HEPA, Ενεργός άνθρακας |
| Τάση τροφοδοσίας | 220 V |
| Επίπεδο θορύβου | 24 dB |
| Μέγιστη ισχύς | 24 W |
| Ροή αέρα | 442 м³/н |
| Βαθμός ταχύτητας | 4 |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Ψηφιακό |
| Προτεινόμενη περιοχή δωματίου | 83 м² |
| Υψος | 52 cm |
| Πλάτος | 27.4 cm |
| Μήκος | 27.4 cm |
| Βάρος | 5 Kg |
| Εγγύηση | 24 μήνες |