- Stoc epuizat

Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Пречистватели на въздух |
|
| Tipul de instalare | Libertate |
| Culoare | Alb |
| Funcții | Temporizator, Mod automat, Indicator de schimbare a filtrului, Modul de noapte, Wi-Fi, TRUE HEPA филтър, Buton On/Off, Afișaj color, Indicatorul calității aerului, Prefilter, Lacăt, Afișaj iluminat, Ușor de folosit, Controlul internetului cu aplicația, Eлиминира неприятните миризми, Ecran digital, Senzori laser, Ușor de transportat |
| Destinate pentru | Purificare |
| Tipul filtrului | HEPA, Cărbune activat |
| Tensiunea de alimentare | 220 V |
| Nivel de zgomot | 24 dB |
| Putere maxima | 24 W |
| Flux de aer | 442 м³/н |
| Gradul de viteză | 4 |
| Tipul panoului de control | Digital |
| Zona recomandată a camerei | 83 м² |
| Înălţime | 52 cm |
| Lăţime | 27.4 cm |
| Lungime | 27.4 cm |
| Greutate | 5 Kg |
| Garanție | 24 luni |