- Χωρίς απόθεμα

Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Пречистватели на въздух |
|
| Τύπος εγκατάστασης | Στέκεται μόνο του |
| Χρώμα | Λευκό |
| Λειτουργίες | Χρονοδιακόπτης, Αυτόματη λειτουργία, Индикатор за смяна на филтъра, TRUE HEPA филтър, Κουμπί On/Off, Заключване, Сензор за качеството на въздуха, Сензор за светлина, Ψηφιακή οθόνη, Лазерни сензори, Εξαιρετικά ήσυχο |
| Προορίζεται για | Καθαρισμός |
| Τύπος φίλτρου | HEPA |
| Ροή αέρα | 680 м³/н |
| Βαθμός ταχύτητας | 4 |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Ψηφιακό |
| Προτεινόμενη περιοχή δωματίου | 140 м² |
| Υψος | 60 cm |
| Πλάτος | 31 cm |
| Μήκος | 31 cm |
| Βάρος | 6.2 Kg |
| Εγγύηση | 24 μήνες |