- Stoc epuizat

Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Пречистватели на въздух |
|
| Tipul de instalare | Libertate |
| Culoare | Alb |
| Funcții | Temporizator, Mod automat, Indicator de schimbare a filtrului, TRUE HEPA филтър, Buton On/Off, Lacăt, Senzor pentru calitatea aerului, Senzor pentru lumină, Ecran digital, Senzori laser, Extrem de liniștită |
| Destinate pentru | Purificare |
| Tipul filtrului | HEPA |
| Flux de aer | 680 м³/н |
| Gradul de viteză | 4 |
| Tipul panoului de control | Digital |
| Zona recomandată a camerei | 140 м² |
| Înălţime | 60 cm |
| Lăţime | 31 cm |
| Lungime | 31 cm |
| Greutate | 6.2 Kg |
| Garanție | 24 luni |