
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Пречистватели на въздух |
|
| Τύπος εγκατάστασης | Στέκεται μόνο του |
| Χρώμα | Λευκό |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Λειτουργίες | TRUE HEPA филтър, Smart WiFi |
| Προορίζεται για | Καθαρισμός |
| Τύπος φίλτρου | HEPA |
| Τάση τροφοδοσίας | 220 V |
| Επίπεδο θορύβου | 23 dB |
| Μέγιστη ισχύς | 32 W |
| Βαθμός ταχύτητας | 4 |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Ψηφιακό |
| Προτεινόμενη περιοχή δωματίου | 52 м² |
| Υψος | 40.6 cm |
| Πλάτος | 16 cm |
| Μήκος | 32.1 cm |
| Βάρος | 3.9 Kg |
| Εγγύηση | 24 μήνες |