
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Пречистватели на въздух |
|
| Tipul de instalare | Libertate |
| Culoare | Alb |
| Material | Plastic |
| Funcții | TRUE HEPA филтър, Smart WiFi |
| Destinate pentru | Purificare |
| Tipul filtrului | HEPA |
| Tensiunea de alimentare | 220 V |
| Nivel de zgomot | 23 dB |
| Putere maxima | 32 W |
| Gradul de viteză | 4 |
| Tipul panoului de control | Digital |
| Zona recomandată a camerei | 52 м² |
| Înălţime | 40.6 cm |
| Lăţime | 16 cm |
| Lungime | 32.1 cm |
| Greutate | 3.9 Kg |
| Garanție | 24 luni |