(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Пречистватели на въздух |
|
| Τύπος εγκατάστασης | Στέκεται μόνο του |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Λειτουργίες | Почистване на газове и миризми |
| Προορίζεται για | Καθαρισμός |
| Τύπος φίλτρου | HEPA |
| Ροή αέρα | 0 l/h |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Προτεινόμενη περιοχή δωματίου | 0.35 м² |
| Υψος | 7 cm |
| Πλάτος | 19.5 cm |
| Μήκος | 19.5 cm |
| Βάρος | 0.13 Kg |