(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Пречистватели на въздух |
|
| Tipul de instalare | Libertate |
| Culoare | Negru |
| Funcții | Curățarea gazelor și mirosurilor |
| Destinate pentru | Purificare |
| Tipul filtrului | HEPA |
| Flux de aer | 0 l/h |
| Tipul panoului de control | Mecanic |
| Zona recomandată a camerei | 0.35 м² |
| Înălţime | 7 cm |
| Lăţime | 19.5 cm |
| Lungime | 19.5 cm |
| Greutate | 0.13 Kg |