
Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

- Ισχύς: 65 W
- Συνιστώμενη επιφάνεια: έως 40 m²
- Απόδοση: CADR: 220 m³/ώρα
- Σύστημα καθαρισμού (7 στάδια)
- Αλουμινένιος φίλτρο με πλέγμα
- Δύο διπλά φίλτρα
- Ιονιστής
- Λάμπα αποστείρωσης με υπεριώδη ακτινοβολία
- Φίλτρα
- Αλουμινένιος φίλτρο
- Πλένεται
- Πολλαπλής χρήσης
- Συλλογή τριχών, χνούδι και μεγάλων σωματιδίων
- Υψηλής απόδοσης φίλτρο HEPA
- Μέγεθος φίλτρανσης: 0,01 - 0,03 μίκρονα
- Απόδοση: 99,5% ή περισσότερο
- Κυτταροδραστικός άνθρακας φίλτρο
- Πολύ ενεργά πρόσθετα
- Απορρόφηση δυσάρεστων οσμών
- Αντιβακτηριακός φίλτρο
- Αποτελεσματικό κατά των βακτηρίων στον αέρα
- Φίλτρο ψυχρής κατάλυσης
- Διαθέσιμα αναλώσιμα
- Δείκτης υγρασίας
- Χρωματικός δείκτης ποιότητας αέρα
Πράσινο - καθαρός αέρας
Πορτοκαλί - κανονική ποιότητα
Κόκκινο - πολύ μολυσμένος αέρας
- Υγρασία
- Τύπος υγρασίας: υπερηχητική ακροφύσιο
- Βαθμοί υγρασίας: 3
- Χωρητικότητα δεξαμενής: 1 l
- Μέγιστη υγρασία: 157 ml/ώρα
- Η υγρασία είναι δευτερεύουσα λειτουργία*
- Ιονισμός
- Απελευθέρωση αρνητικών ιόντων: 20 εκατομμύρια σωματίδια/cm³
- Αποστείρωση με υπεριώδη ακτινοβολία
- Λάμπα υπεριώδους ακτινοβολίας: 365 nm
- Επίπεδο θορύβου: από 22 έως 55 dB
- Διαστάσεις (ΥxΠxΒ): 56,5 x 36 x 19,5 cm
- Τάση τροφοδοσίας: 220-240 V / 50 / 60 Hz
- Βάρος (καθαρό): 6,8 kg
- Χρώμα: Ασημί
Αντιμετώπιση:
- φορμαλδεΰδη
- αμμωνία
- Βενζόλιο
- TVOC
- υδρογενικό θειικό άλας
- άλλα вредни газове
- ρύποι από έπιπλα
- ταπετσαρίες
- κουρτίνες
- χαλιά
Συλλογή και καταστροφή:
- σκόνης
- αλλεργιογόνα από ακάρεα σκόνης
- αλλεργιογόνα από κατοικίδια ζώα
- γύρη
- μύκητες
- μύκητες
- βακτήρια
- ιοί
- οργανικές και υπολειμματικές οσμές (π.χ. καπνός τσιγάρου)
Αποτελεσματικότητα:
- Καταστροφή βακτηρίων: 96,8%
- Καταστροφή σωματιδίων PM2,5: 99,5%
- Εγγυάται έως και 99% καταστροφή μικροοργανισμών
- Δεν εκπέμπει επιβλαβείς εκπομπές
Διαχείριση και λειτουργίες:
- Πίνακας ελέγχου με κουμπιά
- Τηλεχειριστήριο
- Έξυπνος αισθητήρας ρύπανσης (λειτουργία Auto)
- 3 ταχύτητες
- Νυχτερινή λειτουργία
- Αυτόματη λειτουργία
- Χρονοδιακόπτης
Περιεχόμενα της συσκευασίας
- Καθαριστής αέρα
- Φίλτρα
- Τηλεχειριστήριο
- Καλώδιο τροφοδοσίας
* Η συνιστώμενη επιφάνεια αφορά τον καθαρισμό του αέρα. Η λειτουργία υγρασίας είναι πρόσθετη και δεν προορίζεται για εντατική υγρασία του χώρου.
Χαρακτηριστικά
Пречистватели на въздух |
|
| Τύπος εγκατάστασης | Στέκεται μόνο του |
| Χρώμα | Ασημένιο |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Πακέτο περιεχομένων | 1 x Τηλεχειριστήριο, 1 x Захранващ кабел, 1 x Инструкции за употреба |
| Λειτουργίες | Φίλτρο HEPA |
| Προορίζεται για | Καθαρισμός , Ιονισμός, Ύγρανση |
| Τύπος φίλτρου | HEPA, Катализа |
| Επίπεδο θορύβου | 55 dB, 22 dB |
| Μέγιστη ισχύς | 65 W |
| Ροή αέρα | 220 m³/n |
| Βαθμός ταχύτητας | 3 |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Προτεινόμενη περιοχή δωματίου | 40 m² |
| Υψος | 56.5 cm |
| Πλάτος | 36 cm |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Μήκος | 19.5 cm |
| Βάρος | 6.8 Kg |
| Εγγύηση | 24 μήνες |