
Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

- Putere: 65 W
- Suprafață recomandată: până la 40 m²
- Performanță: CADR: 220 m³/oră
- Sistem de purificare (7 etape)
- Filtru din plasă de aluminiu
- Două filtre duble
- Ionizator
- Lampă de sterilizare cu ultraviolete
- Filtre
- Filtru din plasă de aluminiu
- Lavabil
- Reutilizabil
- Capturează părul, mușchiul și particulele mari
- Filtru HEPA de înaltă eficiență
- Dimensiune de filtrare: 0,01 - 0,03 microni
- Eficiență: 99,5% sau mai mult
- Filtru cu cărbune activ celular
- Aditivi foarte activi
- Absorbția mirosurilor neplăcute
- Filtru antibacterian
- Eficient împotriva bacteriilor din aer
- Filtru de cataliză la rece
- Consumabile disponibile
- Indicator de umiditate
- Indicator colorat pentru calitatea aerului
Verde - aer curat
Portocaliu - calitate normală
Roșu - aer puternic poluat
- Umidificare
- Tip de umidificare: duză ultrasonică
- Niveluri de umidificare: 3
- Capacitate rezervor: 1 litru
- Umidificare maximă: 157 ml/oră
- Umidificarea este o funcție secundară*
- Ionizare
- Eliberare de ioni negativi: 20 milioane de particule/cm³
- Sterilizare UV
- Lampă ultravioletă: 365 nm
- Nivel de zgomot: 22 până la 55 dB
- Dimensiuni (HxLxA): 56,5 x 36 x 19,5 cm
- Tensiune de alimentare: 220-240 V / 50 / 60 Hz
- Greutate (netă): 6,8 kg
- Culoare: argintiu
Se ocupă de:
- formaldehidă
- Amoniac
- benzen
- TVOC
- sulfat de hidrogen
- alte gaze nocive
- poluanți proveniți din mobilier
- tapet
- perdele
- covoare
Captarea și distrugerea:
- praf
- alergeni din acarieni
- alergeni de animale de companie
- polen
- sporii de mucegai
- mucegai
- bacterii
- viruși
- mirosuri organice și reziduale (de exemplu, fumul de țigară)
Eficacitate:
- Distrugerea bacteriilor: 96,8%
- Distrugerea particulelor PM2,5: 99,5%
- Garantează distrugerea a până la 99% din microorganisme
- Nu emite emisii nocive
Comenzi și moduri:
- Panou de control cu butoane
- Telecomandă
- Senzor inteligent de poluare (mod automat)
- 3 setări de viteză
- Mod nocturn
- Mod automat
- Temporizator
Conținutul pachetului
- Purificator de aer
- Filtre
- Telecomandă
- Cablu de alimentare
* Suprafața recomandată se referă la purificarea aerului. Funcția de umidificare este suplimentară și nu este destinată umidificării intensive a încăperii.
Fisa tehnica
Пречистватели на въздух |
|
| Tipul de instalare | Libertate |
| Culoare | Argint |
| Material | Plastic |
| Pachet de conținut | 1 x Telecomanda, 1 x Захранващ кабел, 1 x Инструкции за употреба |
| Funcții | Filtru HEPA |
| Destinate pentru | Purificare, Ionizare, Umiditate |
| Tipul filtrului | HEPA, Cataliză |
| Nivel de zgomot | 55 dB, 22 dB |
| Putere maxima | 65 W |
| Flux de aer | 220 m³/h |
| Gradul de viteză | 3 |
| Tipul panoului de control | Mecanic |
| Zona recomandată a camerei | 40 m² |
| Înălţime | 56.5 cm |
| Lăţime | 36 cm |
| Utilizare | Intern |
| Lungime | 19.5 cm |
| Greutate | 6.8 Kg |
| Garanție | 24 luni |