
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

- CADR: 173 μ³/ώρα
- Συνιστώμενη επιφάνεια χώρου: έως 17 m²
- Επίπεδο θορύβου: ≥ 24 dB
- Αριθμός ταχυτήτων: 4 + Αυτόματη λειτουργία + Νυχτερινή λειτουργία
- Αισθητήρας ποιότητας αέρα (PM2.5)
- Πίνακας ελέγχου LED
- Χρονοδιακόπτης
- Παιδική ασφάλεια
- Ένδειξη αλλαγής φίλτρου
- Συνιστώμενη αντικατάσταση φίλτρου: 6-8 μήνες
- Διαστάσεις συσκευής: 23,3 x 23,3 x 33,5 εκ.
- Βάρος: 2,12 kg
- Διαστάσεις συσκευασίας: 27,5 x 27,5 x 38 cm
- Βάρος με τη συσκευασία: 3 kg
- Τάση τροφοδοσίας: 220-240 V
- Συχνότητα: 50 / 60 Hz
- Χρώμα: Λευκό
Κύρια πλεονεκτήματα:
- Υψηλής απόδοσης καθαρισμός αέρα
- Κατάλληλο για άτομα με αλλεργίες και ευαισθησία στη σκόνη
- Μειώνει τη σκόνη, τα αλλεργιογόνα, τις οσμές και τα λεπτά σωματίδια
- Αθόρυβη λειτουργία με κινητήρα χωρίς ψήκτρες
- Οθόνη LED με ένδειξη της ποιότητας του αέρα
- Έξυπνος αισθητήρας ρύπανσης (Λειτουργία Auto)
- Έγχρωμη ένδειξη για την ποιότητα του αέρα σε πραγματικό χρόνο
Μπλε - εξαιρετική ποιότητα
Πράσινο - καλή ποιότητα
Πορτοκαλί - μέτρια ποιότητα
Κόκκινο - κακή ποιότητα
- Νυχτερινή λειτουργία για αθόρυβη λειτουργία
- Χρονοδιακόπτης 12 ωρών
- Παιδική ασφάλεια
- Ένδειξη αλλαγής/καθαρισμού φίλτρου
- Κατάλληλο για σκληρές οικιακές συνθήκες και καθημερινή χρήση
Σύστημα φιλτραρίσματος (5 σταδίων, 3 φίλτρα):
- Βασικό προφίλτρο + ειδική επικάλυψη σύλληψης - Συλλαμβάνει μεγαλύτερα σωματίδια όπως τρίχες, χνούδι, σκόνη και άλλους ρύπους
- Φίλτρο True HEPA H13 - Συγκρατεί έως και 99,97% των σωματιδίων μεγέθους έως 0,03 μικρά, συμπεριλαμβανομένης της σκόνης, των αλλεργιογόνων και των λεπτών σωματιδίων
- Φίλτρο ενεργού άνθρακα + πλέγμα - Απορροφά δυσάρεστες οσμές και οργανικούς ρύπους
Το σετ περιλαμβάνει:
- Καθαριστή αέρα DREO Macro 6060
- Φίλτρο
- Καλώδιο τροφοδοσίας
Χαρακτηριστικά
Пречистватели на въздух |
|
| Τύπος εγκατάστασης | Στέκεται μόνο του |
| Χρώμα | Λευκό |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Λειτουργίες | Αυτόματη λειτουργία, Нощен режим, Αντιβακτηριδιακό φίλτρο, TRUE HEPA филтър, LED, Карбонов филтър, Χρονοδιακόπτης 12 ωρών, Индикатори за смяна на филтъра, Защита за деца, Εύχρηστος, Eлиминира неприятните миризми, LED детектор за качество на въздуха, 4 настройки за влажност, LED индикация за смяна на филтрите, Εξαιρετικά ήσυχο |
| Προορίζεται για | Καθαρισμός |
| Τύπος φίλτρου | HEPA |
| Τάση τροφοδοσίας | 240 V |
| Επίπεδο θορύβου | 24 dB |
| Βαθμός ταχύτητας | 4 |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Ψηφιακό |
| Προτεινόμενη περιοχή δωματίου | 17 м² |
| Υψος | 33.5 cm |
| Πλάτος | 23.3 cm |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Μήκος | 23.3 cm |
| Βάρος | 2.12 Kg |
| Εγγύηση | 24 μήνες |