(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
2 години гаранция, налични консумативи, упътване на български език!
Можете да усетите чистотата на всяка глътка въздух с този елегантен и компактен въздухопречиствател, благодарение на мощна 5-слойна филтрация, съчетана в 3 различни филтъра. Освен това пречиствателят за въздух DREO Macro 6060 има тиха и приятна работа и е почти безшумен! Този уред впечатлява със способността си да преработи въздуха в помещение от 70.4 м2 веднъж на час!
5-степенна филтърна пречистваща система, съставена от 3 филтъра:
- Основен филтър + специално прихващащо покритие - Този филтър спомага за улавянето на по-големите летливи частици във въздуха, като косми, мъхове и други замърсители.
- Високоефективен True HEPA филтър H13 - Прецизността на този филтър е сведена до 0.03 микрона, като може да улавя и задържа частици с ефикасност от 99.97%. Прах, алергени и други малки частици се задържат от този филтър и не позволяват повторната им поява във въздуха.
- Карбонов филтър + специален мрежест слой - Този филтър съдържа силно активни добавки, които го правят подходящ за абсорбация на неприятни миризми.
Съдържание на пакета: пречиствател на въздуха с филтър, захранващ кабел

Ако АСТМАТА Ви мъчи….
Ако АЛЕРГИЯТА Ви пречи да дишате….
Ако не можете да се преборите с ВИРУСИТЕ
Новият естествен и ефикасен начин да пречистим въздуха в затворени помещения.
В наши дни хората прекарват над 90% от времето си в затворени помещения, независимо дали са на работа или в къщи.
Според ЕРА (Агенция за Защита на Околната среда), замърсяването на въздуха в затворени помещения е 50 пъти по-голямо, в сравнение с това на открито.
Следователно, третирането на замърсеният въздух в затворени помещения е от жизненоважно значение за здравословния начин на живот на хора страдащи от астма и алергии.
Въздухопречиствателят унищожава въздушните алергени, като:
Вносител: Дедал Къмпани ООД, гр. Пловдив, ул. Брезовско шосе 145, 0885 89 89 75, dostavka@dedalbg.com
Fisa tehnica
Пречистватели на въздух |
|
| Tipul de instalare | Libertate |
| Culoare | Alb |
| Material | Plastic |
| Funcții | Mod automat, Modul de noapte, Filtru antibacterian, TRUE HEPA филтър, LED, Filtrul de carbon, 12-ore timer, Indicatoare de înlocuire a filtrului, Protecția Copilului, Ușor de folosit, Eлиминира неприятните миризми, LED детектор за качество на въздуха, 4 настройки за влажност, LED индикация за смяна на филтрите, Extrem de liniștită |
| Destinate pentru | Purificare |
| Tipul filtrului | HEPA |
| Tensiunea de alimentare | 240 V |
| Nivel de zgomot | 24 dB |
| Gradul de viteză | 4 |
| Tipul panoului de control | Digital |
| Zona recomandată a camerei | 17 м² |
| Înălţime | 33.5 cm |
| Lăţime | 23.3 cm |
| Utilizare | Intern |
| Lungime | 23.3 cm |
| Greutate | 2.12 Kg |
| Garanție | 24 luni |