- -119,10 €
Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Пречистватели на въздух |
|
| Τύπος εγκατάστασης | Στέκεται μόνο του |
| Χρώμα | Λευκό |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Λειτουργίες | Ιονισμός, Φίλτρο HEPA, Αυτόματη λειτουργία, UV стерилизация, Τηλεκοντρόλ, Мониторинг на въздуха, Намалява миризмите и бактериите, Auto Smart режим, Αντιβακτηριδιακό, Αυτόματη απενεργοποίηση, οθόνη LCD, Сензор за осветеност, Индикатор за качество на въздуха, Eлиминира неприятните миризми, Θέρμανση, Ψηφιακή οθόνη, Лазерни сензори, Мобилно приложение за дистанционен контрол и мониторинг, AUTO mode, Автоматична настройка |
| Προορίζεται για | Καθαρισμός , Ιονισμός |
| Τύπος φίλτρου | HEPA, Ενεργός άνθρακας, Ултравиолетова светлина, Катализа |
| Επίπεδο θορύβου | 32 dB, 60 dB |
| Ροή αέρα | 400 m³/n |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Ψηφιακό |
| Προτεινόμενη περιοχή δωματίου | 48 m² |
| Υψος | 83.7 cm |
| Πλάτος | 35 cm |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Μήκος | 35 cm |
| Εγγύηση | 24 μήνες |