- -119,10 €
Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Пречистватели на въздух |
|
| Tipul de instalare | Libertate |
| Culoare | Alb |
| Material | Plastic |
| Funcții | Ionizare, Filtru HEPA, Mod automat, UV стерилизация, la distanta, Monitorizarea aerului, Reduce mirosurile și bacteriile, Auto Smart режим, Antibacterian, Oprirea automată, LCD, Senzor pentru iluminare, Indicatorul calității aerului, Eлиминира неприятните миризми, Incalzi, Ecran digital, Senzori laser, Aplicație mobilă pentru telecomandă și monitorizare, AUTO mode, Setare automată |
| Destinate pentru | Purificare, Ionizare |
| Tipul filtrului | HEPA, Cărbune activat, Lumină ultravioletă, Cataliză |
| Nivel de zgomot | 32 dB, 60 dB |
| Flux de aer | 400 m³/h |
| Tipul panoului de control | Digital |
| Zona recomandată a camerei | 48 m² |
| Înălţime | 83.7 cm |
| Lăţime | 35 cm |
| Utilizare | Intern |
| Lungime | 35 cm |
| Garanție | 24 luni |