
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Пречистватели на въздух |
|
| Τύπος εγκατάστασης | Στέκεται μόνο του |
| Χρώμα | Бял / Сребрист |
| Λειτουργίες | Φίλτρο HEPA, Καθαριστής αέρα, Αυτόματη λειτουργία, Τηλεκοντρόλ, Нощен режим, Αθόρυβος τρόπος λειτουργίας, Намалява миризмите и бактериите, Wi-Fi, Приложение за смартфон, Предфилтър, οθόνη LCD, LED индикатор за качество на въздуха, Сензор PM2.5, Remote Control, Ένδειξη LED, Индикатор за подмяна на филтъра, Сензори за частици/газ, Bluetooth, Съвместимост с Google Assistant и Amazon Alexa, Εύχρηστος, Eлиминира неприятните миризми, Мобилно приложение за дистанционен контрол и мониторинг, LED индикация за смяна на филтрите, AUTO mode, Air Multiplicator |
| Προορίζεται για | Καθαρισμός |
| Τύπος φίλτρου | HEPA, Ενεργός άνθρακας |
| Επίπεδο θορύβου | 61.4 dB |
| Μέγιστη ισχύς | 50 W |
| Βαθμός ταχύτητας | 10 |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Προτεινόμενη περιοχή δωματίου | 30 m² |
| Υψος | 104.9 cm |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Βάρος | 4.7 Kg |
| Εγγύηση | 24 μήνες |