
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Пречистватели на въздух |
|
| Tipul de instalare | Libertate |
| Culoare | Alb / argint |
| Funcții | Filtru HEPA, Purificator de aer, Mod automat, la distanta, Modul de noapte, Modul liniștit de lucru, Reduce mirosurile și bacteriile, Wi-Fi, Aplicație pentru smartphone, Prefilter, LCD, LED индикатор за качество на въздуха, Сензор PM2.5, Remote Control, Indicator LED, Indicatorul de înlocuire a filtrului, Senzori de particule / gaz, Bluetooth, Съвместимост с Google Assistant и Amazon Alexa, Ușor de folosit, Eлиминира неприятните миризми, Aplicație mobilă pentru telecomandă și monitorizare, LED индикация за смяна на филтрите, AUTO mode, Air Multiplicator |
| Destinate pentru | Purificare |
| Tipul filtrului | HEPA, Cărbune activat |
| Nivel de zgomot | 61.4 dB |
| Putere maxima | 50 W |
| Gradul de viteză | 10 |
| Tipul panoului de control | Mecanic |
| Zona recomandată a camerei | 30 m² |
| Înălţime | 104.9 cm |
| Utilizare | Intern |
| Greutate | 4.7 Kg |
| Garanție | 24 luni |