- -120,00 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Пречистватели на въздух |
|
| Τύπος εγκατάστασης | Στέκεται μόνο του |
| Χρώμα | Бял / Сребрист |
| Λειτουργίες | Φίλτρο HEPA, Καθαριστής αέρα, Αυτόματη λειτουργία, Τηλεκοντρόλ, Нощен режим, Мониторинг на въздуха, Αθόρυβος τρόπος λειτουργίας, Намалява миризмите и бактериите, Приложение за смартфон, Индикатор за качеството на въздуха, Предфилтър, οθόνη LCD, Сензор PM2.5, Температурен сензор, Сензор за качеството на въздуха, Сензори за частици/газ, Съвместимост с Google Assistant и Amazon Alexa, Индикатори за смяна на филтъра, Εύχρηστος, Έλεγχος Wi-Fi, Θέρμανση, Мобилно приложение за дистанционен контрол и мониторинг, Лесен за транспортиране |
| Προορίζεται για | Καθαρισμός |
| Τύπος φίλτρου | HEPA, Ενεργός άνθρακας |
| Επίπεδο θορύβου | 63 dB |
| Μέγιστη ισχύς | 50 W |
| Βαθμός ταχύτητας | 10 |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Προτεινόμενη περιοχή δωματίου | 30 m² |
| Υψος | 76.4 cm |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Βάρος | 5.3 Kg |
| Εγγύηση | 24 μήνες |