- -120,00 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Пречистватели на въздух |
|
| Tipul de instalare | Libertate |
| Culoare | Alb / argint |
| Funcții | Filtru HEPA, Purificator de aer, Mod automat, la distanta, Modul de noapte, Monitorizarea aerului, Modul liniștit de lucru, Reduce mirosurile și bacteriile, Aplicație pentru smartphone, Indicatorul calității aerului, Prefilter, LCD, Сензор PM2.5, Senzor de temperatura, Senzor pentru calitatea aerului, Senzori de particule / gaz, Съвместимост с Google Assistant и Amazon Alexa, Indicatoare de înlocuire a filtrului, Ușor de folosit, Wi-Fi, Incalzi, Aplicație mobilă pentru telecomandă și monitorizare, Ușor de transportat |
| Destinate pentru | Purificare |
| Tipul filtrului | HEPA, Cărbune activat |
| Nivel de zgomot | 63 dB |
| Putere maxima | 50 W |
| Gradul de viteză | 10 |
| Tipul panoului de control | Mecanic |
| Zona recomandată a camerei | 30 m² |
| Înălţime | 76.4 cm |
| Utilizare | Intern |
| Greutate | 5.3 Kg |
| Garanție | 24 luni |