
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Пречистватели на въздух |
|
| Χρώμα | Λευκό/Πράσινο |
| Λειτουργίες | Φίλτρο HEPA, Eлиминира неприятните миризми |
| Προορίζεται για | Καθαρισμός |
| Τύπος φίλτρου | HEPA |
| Υψος | 15.8 cm |
| Πλάτος | 19.7 cm |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Μήκος | 19.7 cm |