
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Пречистватели на въздух |
|
| Culoare | Alb / verde |
| Funcții | Filtru HEPA, Eлиминира неприятните миризми |
| Destinate pentru | Purificare |
| Tipul filtrului | HEPA |
| Înălţime | 15.8 cm |
| Lăţime | 19.7 cm |
| Utilizare | Intern |
| Lungime | 19.7 cm |