- -10,23 €
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Тенджери |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Τύπος Προϊόντος | Ψηλό δοχείο |
| Ενα είδος | Με καπάκι |
| Χωρητικότητα | 4.5 l |
| Πηγή θερμότητας | Αέριο, Ηλεκτρικός, Γυαλοκεραμικό, Επαγωγή, Αλογόνο |
| Οδηγίες χρήσης | Πλύσιμο στο χέρι, Κατάλληλο για φούρνο |
| Υψος | 16.5 cm |
| Διάμετρος | 30 cm |
| Υλικό | Χυτοσίδηρος |
| Εσωτερικό υλικό | Χυτοσίδηρος |
| Υλικό κάλυψης | Χυτοσίδηρος |
| Πλάτος | 23 cm |
| Μήκος | 38 cm |