- -10,23 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Тенджери |
|
| Culoare | Negru |
| Tip produs | Oală înaltă |
| Tip | Cu capacul |
| Capacitate | 4.5 l |
| Sursa de caldura | Gaz, Electric, Ceramica din sticla, Inducţie, Halogen |
| Instructiuni de folosire | Spalat pe maini, Potriviți pentru un cuptor |
| Inaltime | 16.5 cm |
| Diametru | 30 cm |
| Material | Fontă |
| Material interior | Fontă |
| Material capac | Fontă |
| Lăţime | 23 cm |
| Lungime | 38 cm |