- -40,90 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Климатици |
|
| Πακέτο περιεχομένων | 1 x Εξωτερική μονάδα, 1 x Εσωτερική μονάδα, 1 x Τηλεχειριστήριο |
| Τύπος Προϊόντος | Standard |
| Συνιστώμενη περιοχή κάλυψης | 28 м² |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τοποθεσία τοποθέτησης | Τοίχωμα |
| Βασική χωρητικότητα | 12000 BTU |
| Ελάχιστη θερμοκρασία ψύξης (- ° C) | -18 |
| Μέγιστη θερμοκρασία ψύξης (° + C) | 53 |
| Ελάχιστη θερμοκρασία θέρμανσης (° -C) | -2 |
| Μέγιστη θερμοκρασία θέρμανσης (+ ° C) | 30 |
| Αριθμός ταχυτήτων ανεμιστήρα | 7 |
| Αντιστροφέας | Ναι |
| Περιλαμβάνεται κιτ τοποθέτησης | Οχι |
| Ειδικά χαρακτηριστικά | Αυτοδιάγνωση, 24ωρο χρονόμετρο, Λειτουργία Sleep, Λειτουργία I Feel, 4D Airflow |
| Λειτουργίες κλιματισμού | Ψύξη, Θέρμανση |
| Τεχνολογία Wi-Fi | Ναι |
| Ονομαστική ικανότητα ψύξης | 3400 W |
| Ονομαστική ικανότητα θέρμανσης | 3420 W |
| Ονομαστική κατανάλωση (ψύξη) | 3400 W |
| Ονομαστική κατανάλωση (θέρμανση) | 2100 W |
| Ενεργειακή απόδοση στην ψύξη | A++ |
| Ενεργειακή απόδοση στη θέρμανση | A+++ |
| Εποχιακός συντελεστής θέρμανσης SCOP | 6.1 |
| Συντελεστής ψύξης EER | 3.24 |
| Συντελεστής θέρμανσης COP | 3.71 |
| Χρώμα αμαξώματος εσωτερικού χώρου | Λευκό |
| Αφαίρεση υγρασίας (l/h) | 1.2 |
| Επίπεδο θορύβου | 50 dB |
| Βάρος Εσωτερική συσκευή | 8.5 Kg |
| Χρώμα αμαξώματος εξωτερικού χώρου | Λευκό |
| Βάρος Εξωτερική συσκευή | 22 Kg |
| Εγγύηση | 36 μήνες |