- -40,90 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Климатици |
|
| Pachet de conținut | 1 x Corp exterior, 1 x Corp interior, 1 x Telecomanda |
| Tip produs | Standard |
| Zona de acoperire recomandată | 28 м² |
| Utilizare | Intern |
| Locul de montare | Perete |
| BTU | 12000 BTU |
| Temperatura minimă de răcire (- ° C) | -18 |
| Temperatura maxima de racire (° + C) | 53 |
| Temperatura minima de incalzire (° -C) | -2 |
| Temperatura maxima de incalzire (+ °C) | 30 |
| Numărul de viteze ale ventilatorului | 7 |
| Invertor | Da |
| Kit de montare inclus | Nu |
| Caracteristici speciale | Diagnostic propriu, Таймер 24 ч, Functia Sleep, Functie I Feel, 4D Airflow |
| Functii de aer conditionat | Răcire, Incalzire |
| Tehnologia Wi-Fi | Da |
| Capacitate nominală de răcire | 3400 W |
| Capacitatea nominală de încălzire | 3420 W |
| Consum nominal (răcire) | 3400 W |
| Consum nominal (încălzire) | 2100 W |
| Eficiență energetică în răcire | A++ |
| Eficienta energetica in incalzire | A+++ |
| Coeficient de încălzire sezonieră SCOP | 6.1 |
| Coeficient de răcire EER | 3.24 |
| Coeficient de încălzire COP | 3.71 |
| Culoarea caroseriei de interior | Alb |
| Eliminarea umezelii (l/h) | 1.2 |
| Nivel de zgomot | 50 dB |
| Greutate Dispozitiv intern | 8.5 Kg |
| Culoarea caroseriei în aer liber | Alb |
| Greutate Dispozitiv extern | 22 Kg |
| Garanție | 36 luni |