- -138,05 €
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Климатици |
|
| Πακέτο περιεχομένων | 1 x Εξωτερική μονάδα, 1 x Εσωτερική μονάδα, 1 x Τηλεχειριστήριο |
| Τύπος Προϊόντος | Standard |
| Συνιστώμενη περιοχή κάλυψης | 25 m² |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τοποθεσία τοποθέτησης | Τοίχωμα |
| Βασική χωρητικότητα | 12000 BTU |
| Ελάχιστη θερμοκρασία ψύξης (- ° C) | -15 |
| Μέγιστη θερμοκρασία ψύξης (° + C) | 50 |
| Ελάχιστη θερμοκρασία θέρμανσης (° -C) | -25 |
| Μέγιστη θερμοκρασία θέρμανσης (+ ° C) | 30 |
| Αριθμός ταχυτήτων ανεμιστήρα | 7 |
| Αντιστροφέας | Ναι |
| Περιλαμβάνεται κιτ τοποθέτησης | Οχι |
| Ειδικά χαρακτηριστικά | Αυτόματη επανεκκίνηση, Wi-FI, Заключване, Τηλεχειριστήριο, Нощен режим, Λειτουργία Turbo, Йонизатор, Οθόνη LED, Топъл старт, I-Feel мини сензор на дистанционното управление, Φωτισμός LED, Автодиагностика, Ρολόι |
| Τεχνολογία Wi-Fi | Ναι |
| Ενεργειακή απόδοση στην ψύξη | A++ |
| Ενεργειακή απόδοση στη θέρμανση | A+ |
| Χρώμα αμαξώματος εσωτερικού χώρου | Λευκό |
| Επίπεδο θορύβου | 52 dB |
| Βάρος Εσωτερική συσκευή | 11 Kg |
| Χρώμα αμαξώματος εξωτερικού χώρου | Λευκό |
| Επίπεδο θορύβου Εξωτερική συσκευή | 52 dB |
| Μήκος εξωτερικής συσκευής | 33 cm |
| Πλάτος Εξωτερική συσκευή | 73.2 cm |
| Ύψος Εξωτερική συσκευή | 55 cm |
| Βάρος Εξωτερική συσκευή | 24.5 Kg |
| Εγγύηση | 24 μήνες |